ACTIVE, EXPLORER JA URBAN

– Lühitutvustus ja Nordic Cab kärusid võrdlev tabel

Active

– Loogiline valik aktiivsele perele! Active on peresõbralik käru, millel on kõik vajalikud omadused. Kärul on langetatavad istmed suuremaks mugavuseks, parkimispidur, helkurribad velgedel, vedrustus, UV-kaitsega läbipaistvad aknakatted, jalgratta-, suusa- ja jooksukomplektid ning palju muud. – See kõik taskukohase hinnaga.

Explorer

– Aktiivsetele inimestele, kellele meeldib veeta aega koos pere pisematega! Explorer on meie kõige mitmekülgsem käru. Explorer oli esimene mudel, mille Nordic Cab arendas ja see töötati välja eesmärgiga olla kasutatav nii paljudel välitegevustel kui võimalik. Tugevast plastikust põhi pakub turvalisust, on vastupidav ning hoiab talvel sooja. Explorer mudelile on lisatud kõrgust, et saaksite seda pikemalt kasutada ja selle istmeid on võimalik liigutada täislamavasse asendisse, et pisemad lapsed saaksid pikematel retkedel mugavalt magada. Explorer käruga saate kõndida, joosta, suusatada, matkata, rattaga sõita, transportida asju ning veel palju muud. – See annab teile võimaluse minna päriselt avastusretkele!

Urban

– Parim valik nõudlikule maitsele! Urbani puhul oleme koondanud aastate jagu kogemusi ja tagasiside oma turgudelt ning valmistanud käru, mis vastab ka kõige nõudlikumale maitsele. Urban kärul on ainulaadne individuaalselt reguleeritav paarisiste, kuna iga laps on erinev. Kärul on mugav vedrustussüsteem, luksuslikud viimistlused, veekindlad lukud ja kahene komplekt vankrirattaid.

Urban+

– Urbani ja Urban+ mudeli vahe seisneb pidurites ja vedrustuses. Urban+ mudelil on ketaspidurid ning käsipidur, mis on eriti mugav just joostes, rulluisutades või mägisel maastikul seigeldes. Urban mudelil on jalaga fikseeritav parkimispidur. Urban+ kärul on patenteeritud vedrustussüsteem ning amortisaator maksimaalse mugavuse jaoks ka väga ebatasasel maastikul. Urban+ mudelil on kõik olemas!