Nordic Cab kärude mudelid

Meilt on palju küsitud Nordic Cab kärude erinevuste kohta. Seega mõtlesime, et (lisaks uuele ülevaatlikule tabelile, kus on välja toodud kõik mudelid ja mis asub siin) on vist õige aeg teha üks ülevaatlik postitus nendest punktidest, mis on meile enim silma jäänud.

Nordic Cab Explorer 2in1

Explorer oli Nordic Cabi esimene mudel ning loodud puhtalt vajadusest tingituna transportida kaupa ning lapsi ning kaasata neid enim oma tegemistesse. Seega selle käru suurim erinevus teistega on tugev põhi, mis võimaldab seda väga lihtsalt muuta lastekärust kaubakäruks. Käru kõva põhi on hea ka maastikul vastupidavam kõikidele juurikatele ja oksakestele, lisaks saab laps selle peale mugavalt toetada kui oma pesasse ronib. Kuigi kõik kärud on kasutatavad nii ühe kui kahe lapsega, saab Explorerit ka füüsiliselt muuta kahe lapse kärust ühe omaks liigutades turvarihmad keskele jääb lapsele mõlemale poole rohkem ruumi. Minu jaoks on Exploreri üheks suurimaks miinuseks korvikese või panipaiga puudus käru välisküljel istme seljatoes on korv olemas, kuid sellele lähenemiseks peab tagant katte üles tõstma. Samas on selle käru üheks suureks plussiks just tagumise katte lihtne avamine, mis võimaldab istme taha sättida nii poekotti, kui ka jooksu- või tõukeratast. Sellest siis ka omakorda panipaiga puudumine käru välisküljel. Kellele samuti meeldib rohkem panipaikasid, saab kasutada paljude mugavate taskutega Nordic Cab kotti.

Nordic Cab Urban 2in1

Urban on Nordic Cabi elegantseim käru see matt raam ning hallikas kate on visuaalselt väga nauditav. Urbani plussiks on kindlasti ees kaks keerlevat ratast, mis teevad linnas liiklemise äärmiselt lihtsaks. Samuti on sellel mudelil tehase poolt koheselt siinide peal kaks eraldi reguleeritavat istet (Exploreril on eraldi reguleeritavate istmete võimalus lisavarustusena ostetav). Lisaks rõhutab Urbani elegantsust ka sellele juurde ostetav ning väga soliidselt kärule kinnitatav Nordic Cabi kott. Urbanil on käru tagaosas eraldi taskutega mahukad panipaigad, kuhu saab väga mugavalt sättida nii toidukotikesi, mänguasju kui ka matkavarustust. Kindlasti on selle käru pluss jalgade juurdes olev porimatt, mis teeb käru põhja hoolduse väga lihtsaks. Samuti on Urbani (sarnaselt ka Active mudelile) rattakinnitus teinud läbi uuenduskuuri ning selle kinnitamine kärule on võrreldes Exploreriga veelgi lihtsam. Üks väga suur mugavus Urbanil on ka see, et kõiki võimalikke lisasid saab koheselt kärule kinnitada, mistõttu ei pea panipaika nendega koormama jooksuvarustuse lisaga kaasa tulev suur esiratas kinnitub käru põhjas olevasse taskusse ning jalgrattakinnitus käib käru külje peal olevasse pesasse. See on miski, mis Exploreril veel selle aasta mudelis on uuendamata. Väike asi, kuid see eest oi kui mugav. Urban on kasutatav samuti nii ühe kui ka kahe lapsega, kuid selle ülimugavaid polsterdatud istmeid ei saa visuaalselt muuta kahe lapse versioonist ainult ühe lapse omaks. Lihtsalt on tehase poolt ettemääratud, et kasutades käru ühe lapsega tuleb laps panna paremale istmele (sõidusuunas).

nordiccab-active

Nordic Cab Active 2in1

Nordic Cabi kolmas mudel on Active, mis on oma hinnalt kõige soodsam, kuid mis oma varustuselt ei jää kuidagi eelnevale kahele alla, vaid pigem on asi maitses. Active sarnaneb oma omadustelt paljuski Urbanile pehme põhi, lisataskud käru tagaküljel, porimatt käru põhjas. Suurim vahe on vast see, et istmed ei ole ei tehase poolt (ega ka lisana ei ole müügis) eraldi reguleeritavad. See tähendab, et kui üks laps soovib uinuda ning tahab seda teha võimalikult pikali, siis peab ka teine laps oma soove vastavalt kohandama. Samas on iste väga lihtsasti ja mugavalt reguleeritav. Urbani ja Active mudelid on sarnaselt reguleeritavad vaid käru seestpoolt siinide pealt, kuid Exploreri istmete reguleerimiseks tuleb kohandada käru tagant nii rihmasid, kui ka eestpoolt liigutada istmeid siinide peal.

Usun, et nüüdseks sai peamisi erinevusi piisavalt kirja 🙂 Kindlasti tuleb sellele postitusele järg, kuid kel tekkis koheselt lisaküsimusi, siis võtke meiega julgesti ühendust 🙂

Vaata ka võrdlevat tabelit kärude kohta.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga