Nordic Cab Eesti algus

See oli küll kaugel Norramaal kui üks mees mõtles, et teeks õige NordicCabi, kuid see oli siinsamas meie kaunil Eestimaal kui üks kahe lapsega pere mõtles, et läheks õige rattaga sõitma, kuid mõlemal lapsel tuli uneaeg peale, seega kombo tool taga pakiraamil ja ees toru küljes ei pärja.

Nagu alati, kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem nimelt sai aasta enne seda ühe lapsega Lapimaad külastatud ning seal erinevaid võimalusi 1-aastase lapsega murdmaasuusa nautimiseks sobilikke võlusid katsetatud. Sealt tekkiski pilti Nordic Cab, mis jäi juba algusest hinge peale, kuid mille jaoks tol hetkel nii suurt vajadust ei näinud, et seda kohe ostma tormata.

Tol kaunil kevadpäeval oli aga häda suur, kuid abi… tuli välja, et polegi kõige lähemal nimelt ei olnud veel keegi aktiivselt Nordic Cabi Eestisse tooma hakanud. Pöördusimegi siis selle küsimusega Nordic Cabi tootja poole ning saime vastuseks, et tõepoolest hoolimata käru kvaliteedist ning mugavusest ei ole seda veel Eesti turule õieti tutvustatud. Long story short nii saigi alguse NordicCab.ee, mis on nii ettevõtmise, kui ka algtootena iseenesest meile veelgi südamelähedasemaks kasvanud.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga