Kogemus – Nordic Cab Active

Kuidas me seni ilma jalgrattakäruta hakkama saime?

 

Tagasiside Nordic Cab Active 2in1 jalgratta- ja jalutuskärule (võimalik kasutada ka jooksukäru, matkakäru ja suuskadega, aga neid variante pole veel katsetanud).

Nordic Cab Active 2in1 jalgratta- ja jalutuskäru

Olen käru 3 kuud kasutanud – nii jalgratta järel kui igapäevasteks jalutuskäikudeks. Oleme 3-aastase pojaga mõlemad ülirahul. Jalgrattakärusid olen juba ammu imetlusega vaadanud, aga kuna varem sai elatud vaheldumisi kahes linnas ja kõige vedamiseks ja hoiustamiseks ruumi ei olnud, siis edasi ma seda mõtet ei arendanud. Nüüd elame Pärnus ja ma ei kujutaks elu ilma jalgratta ja haagiseta enam ettegi. Ma igal võimalusel eelistan jalutamist auto või bussiga sõitmisele. Aga nüüd kui on olemas jalgrattakäru, siis enamasti liigumegi jalgrattaga. Pärnu on selleks täpselt õige suurusega 🙂

Iste on väga lihtsasti reguleeritav

Käru on väga ruumikas ja vajadusel saab seda kasutada ka kahe lapsega (tegelikult olen jalutuskäruga isegi kolme lapsega jalutanud). Seljatugi on reguleeritav ja sellel konkreetsel mudelil on madalaim asend 45 kraadise nurga all. Kuna laps on juba piisavalt suur, siis täislamavast asendist meie puudust ei tunne. Päris beebide jaoks on lisavarustusena olemas beebiiste ja täislamava seljatoega variandiks Explorer mudel. 

Active’l on olemas vedrustus ning taga kaks suurt ratast, tänu millele on sõit eriti sujuv ja lükata väga kerge. Käru tagaküljel on olemas üks väike ja üks suurem sahtel, kuhu tavalise poekoti sisu või kõik randaminekuks vajalik ära mahub. Pelgasin alguses suure käruga poodi minekut, aga Active manööverdab nii hästi, et poeskäigud on väga mugavad. Sisekülgedel on kaks taskut, kus on lapsel joogipudel ja mõni mänguasi.
Jalgrattatooliga võrreldes on jalgrattakärul tohutult eeliseid. Lapsel on võimalus mugavalt magada. See on turvaline (nt meil oli rattatooliga pidev keelamine, et küljelt-küljele jõnksutada ei tohi, aga laps tahtis minu seljatagant nii väga ümbrust näha ja lõpuks tundus see vehkimine seal taga päris ohtlik). Kärus on läbi suurte akende lapsel ülevaade, mis ümberringi toimub. Kuna laps jääb selles kärus väga hea meelega magama, siis mulle väga meeldib, et nii ees kui külgedel on olemas aknakatted, mida vajadusel ette tõmmata. Kärul on putukavõrk. Kindlasti on oluline eelis ka asjade kogus, mis on võimalik mugavalt kaasa võtta, ilmastikukindlus ning võimalus vajadusel ratta- ja kärusõitu omavahel kombineerida (jalgrattakäru saab paari liigutusega jalutuskäruks muuta).

Active on väikseks kokkuklapitav ning võtab transportides ja hoiustades vähe ruumi

Vahel on vaja käru ka autoga transportida. Rattad käivad kiirkinnitusega küljest ja käru ise on üsna õhukeseks kokku klapitav, nii et transportimine on väga mugav.

Siit leiab võrdleva tabeli kärude kohta.

Rohkem infot Active käru kohta Nordic Cab Estonia e-poes.

Tagasiside kirjutas Janett

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga